> Nastava  > Razredi  > 1.a 2015/16

Zadnji dan nastave

Piknik u razredu!

I mi imamo cheerleadersicu!!!

Izlet

Cvjetovi za Majčin dan

Moj idealan jelovnik

(Erasmus+ "The healthier, the happier" - Živimo zdravo)

Digitalne čestitke

Na satovima informatike napravili smo svoje prve digitalne čestitke u alatu Bojanje.

Pogled u naše crtančice i pisanke

Svaki učenik je izabrao stranicu iz svoje crtančice koja mu se najviše sviđa (krajem studenog)

Iz nasih crtancica_pid

Svaki učenik je izabrao stranicu iz svoje crtančice koja mu se najviše sviđa (krajem rujna)

Likovni radovi

Prvi uspjesi

Naša Sara  je u subotu 24.10.2015 prvi puta nastupila na klizačkom natjecanju pred sudačkim povjerenstvom na  Memorijalu Lare Đerić - 1. kolo Kupa Zagreba. U kategoriji kadetkinja B (djevojčice rođene 2007. i mlađe) u konkurenciji 28 klizačica, kao jedna od najmlađih klizačica, osvojila je vrlo lijepo 17 mjesto. Otklizala je sve elemente bez pada i odlično se zabavila.

Naš početak

Kako smo proveli prvih mjesec dana u školi, što smo se igrali, a što naučili - pogledajte!

Osnovna škola Borovje Zagreb / Davora Zbiljskog 7, HR-10000 Zagreb / os-borovje-zg.skole.hr / osnovna.skola.borovje@zg.t-com.hr