Mladi tehničari ne miruju

U organizaciji HSPTK Hrvatske 18.6.2019. održana je 1. smotra klubova mladih tehničara u prostorima HZTK Zagreb.

Iako su praznici počeli, naši modelari Fabijan i Nikola, učenici 6.a razreda marljivo prezentiraju rad našeg kluba.
Izlažemo učeničke radove pod nazivom "Kuće iz mašte" i "Mostovi".

Voditeljica kluba Silvana Pešut Vitasović

Pripreme u tijeku
Radioamaterska sekcija u OŠ Borovje napreduje u  pripremama za 61.natjecanje mladih tehničara. Kako to izgleda saznajte putem poveznice na objavu od naših suradnika i vanjskih mentora iz Radioamatrskog kluba Flora i Fauna.
Voditeljica KMT i mentorica učenika Silvana Pešut Vitasović.

Materijali za rad Radioamaterske skupine dostupni su na stranicama Amaterskog radio kluba "Hrvatska flora i fauna"

Radioamateri

U našoj školi formirana je radioamaterska skupina.  Učenici petih i sedmih razreda su se uključili i upoznali sa zanimjivom i važnom djelatnošću.

Cilj je naučiti kako pomoću radio stanica, odašiljača i prijemnika komunicirati i snalaziti se na terenu te možda i nekome pomoći. Radionicu su vodili radioamateri iz Kluba "Hrvatska Flora Fauna". Više o događaju pročitajte u članku na poveznici Radioamaterskog kluba.