Neki važniji dokumenti i pravilnici

Svi zakoni, pravilnici, akti i odluke dostupni su na službenim stranicama Agencije za odgoj i obrazovanje na poveznicama:

ZAKONI

PRAVILNICI

OSTALI PROPISI

Odabir udžbenika i dodatnih materijala za šk.god.2023./2024.

U privitku se nalaze Odluka o odabiru udžbenika i Odluka o odabiru drugih obrazovnih materijala za šk.god.2023./2024.

Odabir udžbenika i dodatnih materijala za šk.god.2022./2023.

U privitku se nalaze Odluka o odabiru udžbenika i Odluka o odabiru drugih obrazovnih materijala za šk.god.2022./2023.

Odabir udžbenika i dodatnih materijala za šk.god.2021./2022.

U privitku se nalaze Odluka o odabiru udžbenika i Odluka o odabiru drugih obrazovnih materijala za šk.god.2021./2022.

Škola za život - odabir udžbenika i dodatnih materijala

U privitku se nalaze Odluka o odabiru udžbenika i Odluka o odabiru drugih obrazovnih materijala za šk.god.2019./2020. za razrede u koje se frontalno uvodi reforma.