Quality labels

Autor: Željka Zagorac, 14. 10. 2014.

Završen je projekt Europe mix.

Projekt je nagrađen Oznakom kvalitete za visoku razinu rada na projektu. Oznaku kvalitete dodjeljuje Agencija za mobilnost i programe EU.

Izdvajamo obrazloženje:                                                                                                                            U projektu su korištene različite pedagoške metode na kreativan način, te su učenici uspješno motivirani za postavljanje sadržaja i aktivno učenje.  Projekt je uspješno integriran u kurikulum. Komunikacija, razmjena i suradnja među partnerskim školama je dobra.... IKT alati su upotrijebljeni u svrhu ostvarivanja ciljeva projekta. Dokumentiranje aktivnosti je vrlo dobro, s izraženom evaluacijom i diseminacijom...
Projekt je ostvario 24 od mogućih 30 bodova. Više o kriterijima ocjenjivanja na: http://www.mobilnost.hr/index.php?id=447