Rezultati odabira TA
Odabrana agencija za provedbu višednevne izvanučioničke nastave - Južna Dalmacija za učenike sedmih razreda je EURO ASAP TOURS d.o.o.

Odabrana agencija za provedbu višednevne izvanučioničke nastave - Južna Dalmacija za učenike osmih razreda je DND- RADOST DJECI  d.o.o.

Rezultati odabira TA za IUN 7. i 8.r. - poziv
Na sastanku Povjerenstva za provedbu javnoga poziva i izbor najpovoljnije ponude za višednevnu terensku nastavu učenika osmih razreda za šk. g. 2023. /2024. izabrane su sljedeće agencije: DND - RADOST DJECI d.o.o., Koncept putovanja d.o.o., SPEKTAR PUTOVANJA d.o.o., Svijet putovanja d.o.o.
 Navedene agencije pozivaju se na roditeljski sastanak u srijedu 22. studenoga u 18:30 sati u školu kako bi predstavili svoje ponude.

Na sastanku Povjerenstva za provedbu javnoga poziva i izbor najpovoljnije ponude za višednevnu terensku nastavu učenika sedmih razreda za šk. g. 2023. /2024. izabrane su sljedeće agencije: DND - RADOST DJECI d.o.o., Koncept putovanja d.o.o., SPEKTAR PUTOVANJA d.o.o., Svijet putovanja d.o.o., EURO ASAP TOURS d.o.o., ABC Travels, ATLANTIS TRAVEL d.o.o., Vuckovic Travel Collections.
 Navedene agencije pozivaju se na roditeljski sastanak u utorak, 21. studenoga u 18:30 sati u školu kako bi predstavili svoje ponude.

Poziv za višednevnu IUN

Objavljujemo pozive za višednevnu IUN od 28.-31.5.2024. za učenike sedmih i osmih razreda.

Obavijest o odabiru agencije za višednevnu terensku nastavu osmih razreda

Dana 30. studenog 2022. na roditeljskom sastanku osmih razreda od pet pozvanih agencija predstavljanju ponuda pristupile su četiri (Euro ASAP Tours, Obord d.o.o., Brioni d.o.o., Spektar).

Roditelji su nakon predstavljanja ponuda anonimnim odabirom, a većinom glasova, odabrali agenciju Euro ASAP Tours.

Poziv za višednevnu IUN

Poziv za višednevnu IUN  -Dubrovnik, Korčula, Mljet - do 15.11.2022.

Višednevna TN za učenike 8.ih razreda

Obavijest o odabiru agencije za višednevnu terensku nastavu sedmih razreda

Dana 12. prosinca 2019. na roditeljskom sastanku sedmih razreda od četiri pozvane agencije predstavljanju ponuda pristupile su tri (Spektar putovanja, Kontakt tours, Obord d.o.o.).

Po predstavljanju ponuda, roditelji su se izjasnili da žele da se višednevna terenska nastava organizira od 15. do  17. lipnja 2020.

Roditelji su nakon predstavljanja ponuda anonimnim odabirom, a većinom glasova, odabrali agenciju Obord d.o.o. i njihovu drugu ponudu (1425,00 HRK) višednevne terenske nastave.