Posjet prvašića Gradskoj knjižnici

Autor: Ana Domović, 4. 3. 2016.

U petak, 29.04.2016. od 09.30 do 11.00 sati učenici 1. A, B i C razreda naše škole su u posjetu Gradskoj knjižnici Ivane Brlić Mažuranić u Folnegovićevom naselju, Laurenčićeva 8.

Učenici 1.-ih razreda će se upoznati s načinom rada Gradske knjižnice. Učenici ne moraju sa sobom nositi nikakav pribor jer će sve potrebno dobiti u Gradskoj knjižnici. Torbe s udžbenicima, priborom... ostaju u školi.

Iz škole 1. A, B i C razredi kreću sa svojim učiteljicama Željkom Zagorac, Anom Špegar i Ljiljanom Superina prema Gradskoj knjižnici u 09.00 h, a vraćaju se oko 11.30 h.

Organizatorica posjeta Gradskoj knjižnici je školska bibliotekarka, profesorica Ana Domović.