Književni susret s Tomislavom Baranom

Autor: Ana Domović, 25. 4. 2016.

U srijedu, 11. svibnja 2016. godine u našoj školskoj knjižnici održat će se književni susret s Tomislavom Baranom od 10.00 – 10.45 sati za sve učenike 4. A, B i C razreda naše škole te učenika knjižničarske, novinarske i dramske grupe.

Tomislav Baran radi kao spiker na Hrvatskom radiju. Vrlo je komunikativan i iskusan u samostalnom odrađivanju predstavljanja svoje knjige „Zabundane priče“. Na nastupe često vodi i 12-godišnju kćer Anu, kojoj je pisao ove priče, a koja za vrijeme predstavljanja knjige čita sažetke priča u stihu. Program nastupa Tomislava i Ane je jako zanimljiv i interaktivan jer Tomislav na znalački način uvlači djecu u program.

Pozivam sve profesore i učitelje koji žele, da prisustvuju književnom susretu.

Organizatorica ovog književnog susreta je školska bibliotekarka, profesorica Ana Domović. Tim književnim susretom obilježava se Dan škole kao i 10. obljetnica OŠ Borovje.