Književni susret

Autor: Ana Domović, 17. 10. 2017.

U četvrtak, 09. studenog 2017. godine u našoj školskoj knjižnici održat će se književni susret s književnicom Bojanom Meandžija od 13.10 – 13.55 sati za sve učenike 7. A i B, 8. A i B razreda naše škole te učenika knjižničarske, novinarske i dramske grupe.

Književnica Bojana Meandžija će ovom prigodom predstaviti svoju knjigu Trči, ne čekaj me i pričati o njenom osobnom doživljavanju Domovinskog rata.

Pozivam sve profesore i učitelje koji žele, da prisustvuju književnom susretu.

Prisustvovanje književnom susretu je OBAVEZNO za sve učenike 7. A i B te 8. A i B razreda naše škole kao i učenika knjižničarske, novinarske i dramske grupe.

Organizatorica ovog književnog susreta je školska bibliotekarka, profesorica Ana Domović. Tim književnim susretom obilježavamo Dan sjećanja na Vukovar.