Književni susret - Jadranko Bitenc

Autor: Ana Domović, 20. 1. 2018.

U četvrtak, 22. veljače 2018. godine u našoj školskoj knjižnici održat će se književni susret s književnikom Jadrankom Bitencom od 10.40 – 11.25 sati za sve učenike 5. A i B, 6. A, B i C razreda naše škole te učenika knjižničarske, novinarske i dramske grupe.

Književnik Jadranko Bitenc će ovom prigodom predstaviti svoju knjigu Twist na bazenu – lektiru u 6. razredu.

Prisustvovanje književnom susretu je OBAVEZNO za sve učenike 5. A i B te 6. A, B i C razreda naše škole kao i učenika knjižničarske, novinarske i dramske grupe.

Pozivam sve profesore i učitelje koji žele, da prisustvuju književnom susretu.

Organizatorica ovog književnog susreta je školska bibliotekarka, profesorica Ana Domović. Tim književnim susretom obilježavamo Međunarodni dan materinskog jezika (21.02.2018.).