Troja za petaše

Autor: Ana Domović, 20. 11. 2018.

PREDAVANJE I RADIONICA NA TEMU TROJA ZA POVIJESNU GRUPU 5.-ih RAZREDA NAŠE ŠKOLE U GRADSKOJ KNJIŽNICI IBM

U ponedjeljak, 03.12.2018. u 11.00 h će Povijesna grupa (po tri učenika iz sva tri 5. razreda) ići s profesorom povijesti, Aleksandrom Franjićem u Gradsku knjižnicu Ivane Brlić Mažuranić (IBM) u Folnegovićevom naselju na predavanje o Troji i radionicu – izrada Trojanskog konja i katapulta. Predavanje i radionicu će održati profesorica, Kristina Škaler.

Učenici će s profesorom Franjićem krenuti u Gradsku knjižnicu IBM u 10.30 h, a vratiti se oko 13.30 h.

Petaši iz Povijesne grupe NE TREBAJU sa sobom nositi nikakav pribor jer će sve potrebno dobiti u Gradskoj knjižnici.

Organizator ovog predavanja i radionice u IBM ispred OŠ Borovje je školska bibliotekarka, profesorica Ana Domović.

Isto ovo predavanje i radionica, s istom predavačicom, bit će organizirani i u OŠ Borovje za sve preostale učenike 5.-ih razreda u četvrtak, 06.12.2018. u okviru Večeri znanosti.