Književni susret s Davorkom Premec Semenić

Autor: Željka Zagorac, 26. 3. 2019.

U petak, 12.04.2019. od 10.00 do 10.45 sati 2. A i B razredi naše škole su u posjetu Gradskoj knjižnici Ivane Brlić Mažuranić u Folnegovićevom naselju, Laurenčićeva 8 gdje će prisustvovati književnom susretu Davorke Premec Semenić, diplomirane bibliotekarke koja će tom prilikom predstaviti svoju slikovnicu Vera među knjigama.

Učenici ne trebaju sa sobom nositi nikakav pribor (bilježnice, olovke...). Torbe s udžbenicima, priborom... ostaju u školi.

Iz škole 2. A i B razredi kreću sa svojim učiteljicama Katicom Ključević i Javorkom Fredotović te pratnjom, profesoricom Anom Domović, prema Gradskoj knjižnici u 09.30 h, a vraćaju se oko 11.15 h.

Organizatorica posjeta Gradskoj knjižnici je školska bibliotekarka, profesorica Ana Domović.