Upitnik za roditelje - školovanje na jeziku nacionalnih manjina

Autor: Željka Zagorac, 9. 9. 2016.

Koordinacija vijeća i predstavnika nacionalnih manjina Grada Zagreba ovim putem  provodi upoznavanje  učenika i roditelja s mogućnošću   pohađanje nastave na jeziku nacionalnih manjina po modelu C. Trenutno se u Zagrebu nastava provodi na 6 jezika s mogućnošću proširenja na još 3 jezika.

Osnovni cilj je pokretanje i proširenje nastave po modelu C u svim razredima osnovnih škola te upoznavanje i učenika i roditelja kako postoji i takva vrsta nastave. Nastava po navedenom modelu nije isključivo namijenjena pripadnicima nacionalnih manjina, mogu je pohađati i ostali učenici osnovnih škola.

Svi zainteresirani mogu ispuniti upitnik te potpisan proslijediti u školu u ured pedagoginje.

Priloženi dokumenti:
Dopis_Upitnik_OS_za_2016-17_-_za_sve-1.doc (43.50 KB)