Jesenska subota u Borovju

Autor: Željka Zagorac, 10. 10. 2016.

U subotu 15. listopada 2016. Osnovna škola Borovje u suradnji s Dječjom kućom Borovje, NK ZET-om, Udrugom Vestigium i OPG-ima iz Borovja i okolice organizira Jesensku subotu u Borovju. Cilj aktivne subote u naselju Borovje jest obilježavanje Dana zahvalnosti za plodove zemlje te povezivanje dionika u lokalnoj zajednici i aktivno provođenje slobodnog vremena, jačanje i osnaživanje poželjnog i zdravog stila života djece i stanovnika Borovja.

U sklopu bogatog programa od 10 do 16 sati bit će radionice Dječje kuće Borovje, predstavljanje i prodaja eko-proizvoda OPG-ova iz Borovja i okolice, učenička razmjena igračaka, slikovnica i dr., predstavljanje proizvoda Učeničke zadruge, a u 11.30 sati započinje malonogometni turnir koji završava tombolom u 16 sati.

Pozivamo da svojom nazočnošću podržite zajedničke ciljeve i provedete s nama zabavnu i zdravu subotu!