Upis učenika u 1. razred srednje škole u šk. god. 2017./2018.

Autor: Željka Zagorac, 2. 6. 2017.

Prema Odluci Ministarstva znanosti i obrazovanja upis u srednju školu se i ove godine provodi elektroničkim načinom.

Postupak upisa u pravilu provode upisna povjerenstva osnovnih i srednjih škola te Gradski ured za obrazovanje, kulturu i sport za učenike s teškoćama u razvoju.

Tijekom postupka upisa roditeljima i učenicima je važno pratiti obavijesti na stranicama NISpuSŠ (Nacionalnog informacijskog sustava prijava i upisa u srednje škole) te se pridržavati rokova propisanih Odlukom MZO.

Ljetni upisni rok započinje 25.5.2017. kada započinje prijava učenika u sustav. Početak prijave obrazovnih programa započinje 26.6.2017. nakon završetka nastavne godine.

Pozivamo sve roditelje i učenike da prekontroliraju osnovne podatke o učenicima i ocjene iz prijašnjih godina te eventualne nepravilnosti i svoje dvojbe jave upisnom povjerenstvu OŠ Borovje  koje (ravnateljica škole mr.sci. Branka Štefok Bojadžija, Željkica Kraljević, Lada Ledić te Ivana Šafran Tunjić).