Povrat udžbenika na kraju školske godine 2017./2018.

Autor: Željka Zagorac, 24. 5. 2018.

Obavještavamo učenike i roditelje da se zadnji nastavni dan škole, petak, 15.06.2018., vraćaju rabljeni, besplatni udžbenici.

Zadnji dan nastave učenici trebaju donijeti UDŽBENIKE IZ SVIH PREDMETA kao i CD-e uz udžbenike koji ih imaju. Ne vraćaju se radne bilježnice, radni udžbenici i sl. odnosno svi materijali u koje se nešto pisalo, crtalo, rješavalo zadatke itd. Geografske atlase vraćaju samo 8. razredi (ukoliko su Atlasi dobiveni preko Gradskog ureda, a ako su kupljeni onda se NE vraćaju).

Sve knjige (lektira i stručne knjige) vraćaju u školsku knjižnicu s datumom petak, 01.06.2018.

Preko ljetnih praznika nema posudbe knjiga iz školske knjižnice (zakonska obveza)  zbog obavljanja stručnih bibliotekarskih poslova.

Plastificirane, ružičaste članske iskaznice za posudbu knjiga iz školske knjižnice učenici zadržavaju kod sebe i koriste ih od 1. do 8. razreda. U slučaju gubitka iskaznice, svaki duplikat se naplaćuje 5 Kn.