Štrajk

Autor: Željka Zagorac, 19. 10. 2019.

Poštovani roditelji, dragi učenici,

štrajk učitelja i djelatnika škole do ispunjenja zahtjeva i dalje traje.

Nakon što su 10. listopada 2019. štrajkale sve škole u državi, a 16 listopada škole u Gradu Zagrebu, novi štrajk na razini države najavljen je za ponedjeljak 21. listopada 2019.

Pozivamo Vas na razumijevanje i podršku.

Ukoliko dođe do štrajka 21. listopada 2019. nastave neće biti ni ujutro niti popodne. Bit će organizirano samo dežurstvo od 8:00 do 16:00 sati.

U utorak, 22. listopada nastava se odvije po redovnom rasporedu učenika.

Ukoliko bude postignut dogovor i do štrajka ne dođe nastava se u ponedjeljak 21. listopada odvija po redovnom rasporedu.

Molimo vas da pratite medije, posebno u nedjelju,  i web stranicu škole, a u slučaju dodatnih upita slobodno nas kontaktirajte:  ured@os-borovje-zg.skole.hr ili 01 6331523.

ravnateljica, sindikalna povjerenica i djelatnici OŠ Borovje