Zlatni dabrovi naše škole

Autor: Željka Zagorac, 7. 12. 2019.

U studenom je provedeno 4. online natjecanje Dabar. Natjecanju je pristupilo ukupno 24 769 učenika osnovih i srednjih škola.

Čestitamo svim sudionicima, a posebno onima koji čiji je rezultat unutar 10% najuspješnijih. U našoj školi je 10 učenika koji su zaslužili Zlatnog dabra. To su:

- u kategoriji Mikrodabar (1. i 2 .r.) Bruno Davidović (3. mjesto) i Vita Vukušić (10.)

- u kategoriji Milidabar (3. i 4. r.) Rita Seferović (9. mjesto)

- u kategoriji Kilodabar (5. i 6. r.) Leon Tabain (16. mjesto) i Ivano Poplašen (18.)

- u kategoriji Megadabar (7. i 8. r.) Zara Dautović (8. mjesto), Goran Omid Kolarac (14.), Tomislav Kolarek (14.), Jurica Špoljar (16.) i Vito Strmečki (17.)

Svaki učenik je sudjelovanjem (rješavanjem testa i ispunjavanjem ankete) ostvario pravo na digitalnu značku i diplomu koju može preuzeti iz sustava za natjecanje.

Najboljih 10% učenika dobilo je i posebnu značku i diplomu.