Prijave učenica za DigiGirlz

Autor: Željka Zagorac, 20. 2. 2020.

Kako bi potaknuli djecu, a posebno djevojčice, na školovanje i karijere u IT-u, Algebra organizira zanimljivo besplatno događanje. Točnije, pridružili su se Microsoftu u organizaciji njihovog tradicionalnog dana – DigiGirlz koji se diljem svijeta provodi već 20 godina.

Na Dan žena, 8. 3. 2020. u prostorima Algebra Laba, Ilica 242, Zagreb ugostit ćemo inspirativne uspješne žene koje djeluju na području STEM-a i održati besplatnu radionicu Minecraft za djevojčice starije od 11 godina.

Prijave su u tijeku, a broj mjesta ograničen! Više informacija i program samog događanja dostupan je na našoj internetskoj stranici https://bit.ly/2u2wd2G