Pismo ravnateljice 3.travnja

Autor: Željka Zagorac, 3. 4. 2020.

Sukladno uputi Ministarstva znanosti i obrazovanja sljedeći tjedan nastave na daljinu (6.3.2020. - 10.3.2020.)  je tjedan ponavljanja i planiranja.

Pismo ravnateljice dostupno je klikom na [više].

Tjedan ponavljanja i planiranja - II. faza nastave na daljinu
Aktivnosti će se usmjeriti na ponavljanje i rješavanje zaostataka, analizirat će se dosadašnja aktivnost učenika te će se pronalaziti rješenja za one učenike koji do sada nisu bili aktivni  u skladu s očekivanjima.
U navedenom tjednu naglasak će biti na međupredmetnim temama kao što su Učiti kako učiti, Osobni i socijalni razvoj i Građanski odgoj i obrazovanje.
Učenike razredne nastave i dalje se poziva se na praćenje programa Škola na Trećem. Učenici predmetne nastave moći će pratiti videolekcije koje su se već prikazivale ili će predmetni učitelji ponoviti neke zadatke i materijale. Također, učenici će dobiti  upute i povratne informacije o svom radu od svojih razrednika i predmetnih učitelja.
Nakon Uskrsa počinje vrednovanje i ocjenjivanje. O načinima vrednovanja i ocjenjivanja bit ćete pravovremeno obaviješteni odnosno nakon što Ministarstvo objavi svoje preporuke i upute.
mr. sc. Branka Štefok Bojadžija