VAŽNO - podjela svjedodžbi

Autor: Željka Zagorac, 1. 7. 2020.

S obzirom na epidemiološku situaciju i u skladu s preporukama i uputama HZJZ

podjela svjedodžbi bit će u srijedu, 8. srpnja 2020.

prema sljedećem rasporedu i protokolu:

Učenici se mole da dođu točno na vrijeme na predviđen ulaz škole, da održavaju socijalni razmak (1,5 m) te da ponesu svoju kemijsku olovku (plavu ili crnu).

Prije preuzimanja i potpisivanja dokumentacije učenici će dezinficirati ruke. Nošenje maski se preporuča, no nije obavezno. U pratnji učenika razredne nastave može biti samo jedan roditelj.

Nakon preuzetih svjedodžbi nema okupljanja i zadržavanja ispred škole.

Svjedodžbe koje neće biti preuzete bit će pohranjene u uredu stručnih suradnica te će ih roditelji moći podići do 17. srpnja 2020. svaki radni dan od 10 do 12 sati ili će ih učenicima podijeliti njihovi razrednici prvi nastavni dan nove školske godine, 7. rujna 2020.

Stranke ulaze na glavni ulaz škole gdje se u evidencijsku knjigu bilježi ime i prezime, vrijednost izmjerene tjelesne temperature i kontakt telefon. Obavezno se dezinficiraju ruke. Zaštitna maska nije obavezna, ali se preporuča.

ravnateljica OŠ Borovje, Zagreb
mr. sc. Branka Štefok Bojadžija