Obavijest roditeljima prvašića i roditeljima novoupisanih učenika

Autor: Željka Zagorac, 31. 8. 2020.

Poštovani roditelji prvašića!

Prvi nastavni dan za vaše prvašiće bit će organiziran 7.9.2020., ponedjeljak, u 17h. Okupljanje će biti na trgiću ispred glavnog ulaza škole. Molimo da u pratnji djeteta dođe jedan roditelj, a da dijete ponese svoju školsku torbu. Nakon okupljanja i podjele po razrednim odjelima, djeca će sa svojim učiteljicama u školi provesti 30 minuta. Za to vrijeme će ravnateljica i pedagoginja škole održati 15-ominutni roditeljski sastanak. U slučaju lošeg vremena, razgovor roditelja s ravnateljicom i pedagoginjom škole preselit će se u hol škole, pa molimo roditelje da ponesu zaštitne maske.

Učiteljice, ravnateljica i stručni tim škole

Obavijest roditeljima učenika s drugog upisnog područja:

Učenici koji pohađaju 4. i 8. razrede u školu u ponedjeljak dolaze u 7:45 na glavni ulaz škole gdje ih čeka stručni suradnik koji će ih uputiti u matični razred
Učenici koji pohađaju 5. i 7. razrede u školu u ponedjeljak dolaze u 11:45 na glavni ulaz škole gdje ih čeka stručni suradnik koji će ih uputiti u matični razred
Za sve učenike 5.-8. razreda obavezno je nošenje zaštitnih maski!

Ravnateljica i stručni tim škole