Besplatna savjetovanja za roditelje i učenike

Autor: Željka Zagorac, 29. 9. 2020.

Udruga Hrabri telefon započela je u svibnju ove godine provedbu projekta SocNet za 5! koji je usmjeren na prevenciju socijalne isključenosti djece i mladih s problemima i poremećajima u ponašanju, kao i na podršku članovima njihovih obitelji.

U okviru projekta SocNet za 5! Hrabri telefon nudi besplatna individualna savjetovanja i podršku za roditelje, kao i besplatna individualna savjetovanja i podršku za djecu i mlade koja iskazuju probleme u ponašanju, kao što su kršenje pravila u školi i kući, neopravdano izostajanje s nastave, slaba kontrola emocija, nasilni ispadi, socijalno povlačenje, sramežljivost, anksioznost i sl.

Projekt traje do svibnja 2022. godine, a individualna savjetovanja za roditelje te rad s djecom i mladima održavat će se u Dječjoj kući Borovje, na adresi Ulica Bože i Nikole Bionde 7, prema unaprijed dogovorenim terminima.

Za više informacija  javite se na mail andrea@hrabritelefon.hr ili broj Savjetovališta 01/ 6117 - 190.

Detaljnije o projektu pročitajte ovdje.