Autor: Željka Zagorac, 6. 10. 2016.

Udruga Bioteka (provođenje programa znanstvenih radionica „Bioteka u pokretu“) održat će roditeljski sastanak u našoj školi za sve zainteresirane u četvrtak, 20. listopada u 15:50 sati.

Udruge Bioteka provodi program znanstvene edukacije “Bioteka u pokretu!” za sve osnovnoškolce grada Zagreba i okolice tijekom trajanja školske godine.  U ovom jedinstvenom i metodički prilagođenom programu uzrastu s kojim radimo, svako dijete dobiva priliku postati znanstvenik i samostalno provoditi pokuse iz područja botanike, zoologije, čovjeka, zaštite okoliša i svijeta molekula.