Datum objave: 27. kolovoza 2024.
Kategorija: Eko-škola | Projekti

Projekt Kvartovske zujalice

U četvrtak, 1. lipnja, tijekom provedbe DanaBezVeze, učenici petih i šestih razreda zajedno su s učenicima Islamske gimnazije sudjelovali u projektu Kvartovske zujalice.

Projekt Kvartovske zujaliceza cilj ima educirati učenike i širu javnost o važnosti solitarnih pčela i sadnji medonosnog bilja.

Učenici su sa svojim učiteljima i profesorima i uz pomoć domara u dvorištu škole gradili košnicu i sadili jorgovane, lavandu, božure, kadulju…

Prije same akcije gimnazijalci su svojim novim prijateljima osnovnoškolcima, kroz prezentaciju i zabavne igre, prenijeli svoja znanja o važnosti pčela odnosno očuvanja pčela  u ekosustavima.

eTwinning škola

Naša škola je nagrađena statusom etwinning škole - the eTwinning School Label za 2023.-2024. školsku godinu, zahvaljući provedbi brojnih etwinning projekata. Prvi puta status etwinning škole ponijeli smo 2018.-2019.  Čestitamo svim...