Datum objave: 29. travnja 2025.
Kategorija: Aktualno

Odmorko subotama

Školski sportski savez Grada Zagreba u sklopu programa Odmorko tijekom školske godine u suradnji sa Orijentacijskim klubom Vihor i Planinarskim savezom Zagreba organizira tri izleta na Sljeme subotama.

Sudjelovanje u aktivnostima je besplatno uz predočenje važeće iskaznice ili zahtjeva za izradu iskaznice Hrvatskog školskog sportskog saveza za Grad Zagreb ne starijeg od 15 dana. Upute za izradu iskaznica nalaze se na sljedećoj poveznici.

Program je besplatan za sve učenike osnovnih i srednjih škola Grada Zagreba.

Obzirom da je broj mjesta za svaki izlet ograničen potrebne su prethodne prijave preko mrežne stranice Saveza na sljedećoj poveznici.

Više informacija možete pronaći na mrežnoj stranici www.odmorko.hr, facebook stranici Odmorko te na INTERAKTIVNOJ KARTI.

Pročitajte još

Iskre pod borom

Iskre pod borom

Tijekom drugog polugodišta u našoj se školi provodio projekt rada s darovitim učenicima „Iskre pod borom”, financiran sredstvima Ministarstva znanosti, obrazovanja i mladih. U sklopu projekta održane su radionice u suradnji s udrugom App&Tech Consulting, tijekom...

Poziv na potpisivanje ugovora

Poštovani roditelji budućih prvašića! Oni koji nisu uspjeli doći na potpisivanje ugovora za produženi boravak, molimo da se jave direktno u tajništvo na broj 01/6331-521 i dogovore svoj termin. Stručni tim škole

Skip to content