Datum objave: 24. ožujka 2024.
Kategorija: Razredna nastava

Dekica za snove 2023.

Ovako izgleda kada se poklopi sunčan dan, dobra volja i sjajna ideja.
20. rujna naše su prvašiće posjetile Tete pričalice iz udruge „Smiješak za sve“. Bili smo dio velikog tima od 1700 djece na 24 lokacije koji su toga rujanskog podneva izašli na zelene površine i na dekici za snove odlepršali u svijet mašte i priča.
Naši su prvašići donijeli i svoje dekice i drage knjižice, a osmijeh i toplina teta pričalica dotaknuli su svakog od nas.
Dođite nam opet!

Dekica za snove

U utorak, 17.9.2024. učenici 3.a i 3.b razreda uživali su u našoj sportskoj dvorani na dekicama slušajući zanimljive priče koje su im čitali volonteri  Udruge "Smiješak za sve"  gospođa Marina i gospodin Davor. učiteljice Lidija Gradečki i Biserka...

Prezentacija baleta

U prvom tjednu nastavne godine našom školom su zaplesale balerine. Tri učenice Škole za klasični balet su pokazale umijeće plesanja baleta, a voditeljice škole su upoznale učenike s poviješću baleta, opremom za plesanje i mogućnostima upisa.