Datum objave: 26. kolovoza 2024.
Kategorija: Eko-škola | Projekti

Ekoradionica za učenike drugih razreda

U četvrtak, 22. listopada 2020. drugi razredi naše škole prisustvovali su ekoradionici s elementima zdravstvenog odgoja koja se održala u školskoj knjižniciunutar Mjeseca hrvatske knjige.

Učenici su čitali ekoslikovnicu Bože Markote  Rođendan bez smeća i učili o sortiranju otpada odlaganjem u različite spremnike, reciklažna dvorišta i općenito o zbrinjavanju otpada. Nakon pročitanog, diskutiralo se o ekologiji, a onda su učenici nacrtali i obojali spremnike za različite vrste otpada.

Ovu radionicu je osmislila školska knjižničarka, prof. Ana Domović, a izvela ju  je u suradnji s učiteljicama  Ljiljanom Superinom i Željkom Zagorac.

eTwinning škola

Naša škola je nagrađena statusom etwinning škole - the eTwinning School Label za 2023.-2024. školsku godinu, zahvaljući provedbi brojnih etwinning projekata. Prvi puta status etwinning škole ponijeli smo 2018.-2019.  Čestitamo svim...