Datum objave: 27. kolovoza 2024.
Kategorija: Eko-škola | Projekti

Mjesec hrvatske knjige

Mjesec hrvatske knjige (15.10.-15.11.2020.) učenici predmetne nastave obilježili su na nastavi hrvatskog jezika stvarajući Razlistanu priču. Likovna je grupa napravila jesensko stablo na panou u holu. Na stablo su učenici dodavali listove ispisane njihovim najdražim hrvatskim autorima, djelima, likovima, stihovima i citatima.

Učenici 2.a razreda, koji pohađaju produženi boravak, pridružili su se obilježavanju Mjeseca hrvatske knjige. Ovogodišnja manifestacija posvećena je planetu Zemlji pa su učenici čitali knjigu Olivera Jeffersa: “Evo nas tu smo” te osmislili i ilustrirali eko poruke.

Osim toga, kako je ovogodišnji moto Mjeseca hrvatske knjige “Razlistaj se!” učenici su slikali lišće. Prisjetili su se svih knjiga koje su do sada čitali u školi u sklopu projekta “Čitam sebi, čitam tebi”. Naslove pročitanih knjiga upisali su u naslikano lišće koje sada krasi pano u školskom hodniku s namjerom da i druge potakne na čitanje.

eTwinning škola

Naša škola je nagrađena statusom etwinning škole - the eTwinning School Label za 2023.-2024. školsku godinu, zahvaljući provedbi brojnih etwinning projekata. Prvi puta status etwinning škole ponijeli smo 2018.-2019.  Čestitamo svim...