Datum objave: 12. ožujka 2025.

Prvašići u knjižnici

Učenici 1. razreda, u petak, 7. ožujka 2025. posjetili su Gradsku knjižnicu Ivane Brlić Mažuranić. Na zanimljiv način upoznali su organizaciju rada knjižnice. Poslušali su dvije slikovnice koje su im se jako svidjele te su pozvani da se učlane u knjižnicu. Spoznali su da je čitanje važno i zabavno.

Učenicima je najuzbudljivije bilo vidjeti najveću knjigu u toj knjižnici. Svi su bili fascinirani tako velikom i teškom knjigom te su je htjeli pokušati nositi. (V.S.)

Pročitajte još

Iskre pod borom

Iskre pod borom

Tijekom drugog polugodišta u našoj se školi provodio projekt rada s darovitim učenicima „Iskre pod borom”, financiran sredstvima Ministarstva znanosti, obrazovanja i mladih. U sklopu projekta održane su radionice u suradnji s udrugom App&Tech Consulting, tijekom...

Poziv na potpisivanje ugovora

Poštovani roditelji budućih prvašića! Oni koji nisu uspjeli doći na potpisivanje ugovora za produženi boravak, molimo da se jave direktno u tajništvo na broj 01/6331-521 i dogovore svoj termin. Stručni tim škole

Skip to content