Datum objave: 26. kolovoza 2024.
Kategorija: Eko-škola | Projekti

Školska shema – aktivnosti

U studenom 2018. g. Škola se javila na Javni poziv za sudjelovanje u provođenju aktivnosti pratećih obrazovnih mjera Školske sheme voća i povrća te mlijeka i mliječnih proizvoda.

Povjerenstvo za odabir škola za provedbu pratećih obrazovnih mjera u sklopu Školske sheme 2018./2019. ponovo je odabralo našu Školu za provođenje svojih aktivnosti.

Prošlih godina osvojili smo voćne sadnice, vrtni alat, opremu za održavanje vrta, zemlju, gnojivo, komposter, a ove godine predavanja.

Edukaciju o poljoprivredi, zdravim prehrambenim navikama, lokalnim lancima hrane, ekološkoj proizvodnji, održivoj proizvodnji i borbi protiv rasipanja hrabe održali su predavači iz Ministarstva poljoprivrede.

Učenici drugih i trećih razreda predavanje su odslušali 24. svibnja 2019. u sklopu aktivnosti povodom obilježavanja Dana škole i obnove statusa Eko-škole.

eTwinning škola

Naša škola je nagrađena statusom etwinning škole - the eTwinning School Label za 2023.-2024. školsku godinu, zahvaljući provedbi brojnih etwinning projekata. Prvi puta status etwinning škole ponijeli smo 2018.-2019.  Čestitamo svim...