100. dan škole 2024.

100. dan škole obilježen je u našoj školi nizom zanimljivih i nesvakidašnjih aktivnosti.

Učenici 1.a razreda izveli su 100 vježbi na satu TZK i tijelima oblikovali broj 100. Na satu Matematike rješavali su zanimljive zadatke u trajanju od 100 sekundi, na satu Hrvatskog jezika pronalazili su riječi koje u sebi kriju  STO, a na satu Likovne kulture izradili su krune s brojem 100. (učiteljice Željka Zagorac i Iva Dobrovolny)

1.b veselo je proslavio veliki 100. dan u školi!
Roditelji su nam pomogli napraviti jezično istraživanje, pa smo otkrili jako puno riječi koje u sebi sadrže riječ 100.
U sto sekundi smo napisali svoje ime, radili puno čučnjeva, trudili se što više čitati i skakati u zrak što smo više puta stigli! (učiteljica Dubravka Buković Sazdevski)

U prvih 100 dana u školi odlično smo napredovali uz puno truda,
smijeha, igre i veselih trenutaka.
Proslavili smo ga brojnim aktivnostima.
Na matematici smo rješavali sto zadataka, na hrvatskome pisali sto riječi.
Odradili smo sto vježbi razgibavajući se. Igrali smo igru "Utrka do 100" i
izradili krune. Crtali smo sebe sa sto godina i pogledali fotografije kako bismo
izgledali kao stogodišnjaci. Baš smo se nasmijali!
Želimo da nam i ostali školski dani budu veseli kao i prvih 100!
(učiteljice Maja Musa i Lucija Salomon)

2. a i 2. b razred su povodom 100 dana škole izradili licitarska srca i smješkiće.

(Učiteljice Lidija Gradečki, Biserka Šimunić, Ljiljana Krmpotić)