Radovi učenika

Učenici 4.a na radionicama su programirali igrice u Scratch-u. Zaigrajte ih!

EU Code Week 2018.

Učenici 4.a i 4.b razreda po drugi puta su sudjelovali u Europskom tjednu kodiranja - Europian Code Week. Održane su ukupno 4 radionice programiranja u Scratch-u.

Na službenoj stranici EU Code week-a vidljiv je prikaz broja sudionika u cijelom svijetu: https://codeweek.eu/events

Dio prijavljenih radionica unutar RH:

Četvrtaši su kodirali svoje prve kompjutorske igrice!

U europskom tjednu kodiranja - Europe Code Week koji traje od 7.-22.listopada 2017.po prvi puta smo sudjelovali ove godine.

Učenici 3.a i 3.b razreda susreli su se prvi puta s programiranjem. Koristili smo Scratch - jednostavan i besplatan vizualni programski jezik za izradu animacija.

Objavljujemo nastale radove. Prilikom pregledavanja kliknite na zelenu zastavicu.

Lajkajte nas!!!

DETALJI S RADIONICA U 3.A