Upisi u 1.razred za šk.god.2019./2020.

Upisi u prvi razred osnovne škole za šk. god. 2019./2020.

Poštovani roditelji!

Za upis djeteta u I. razred potrebno je osobno i s djetetovom zdravstvenom iskaznicom javiti se liječnici školske medicine dr. Rančić u terminima: parni datumi od 12 h-13 h, neparni datumi od 18 h-19 h, u Dom zdravlja Ivanićgradska.

Također potrebno je dijete naručiti na testiranje u školi. Termin i sve informacije možete dobiti na broj telefona 01/6331-525 (logoped/pedagog).

Službeni upisi u školu su 13., 14. i 15. lipnja 2019.

Djeca koja nisu prijavljena na upisno područje Osnovne škole Borovje, liječnički pregled i testiranje u školi obavljaju prema mjestu stanovanja.

Upisno područje OŠ Borovje čine ulice:

Bože i Nikole Bionde, Borovje, Bukevjanska, Buševačka, Čičanska, Ul. Dane Dujića, Dvorska, Farkašićka, Galdovska, Gustelnička, Hrastelnička, Kuševačka - parni od 2 do 52 i neparni od 1 do 39, Letovanička, Matijevička, Mičevećka, Miševečka, Orlanska, Ul. I. gardijske brigade "Tigrovi", Rakitovečka, Šiljakovinska, Ul. Turića Zdeslava, Ulica grada Chicaga, Ul. Davora Zbiljskoga, Velikogorička - parni od 12 do 52 i neparni od broja 27 do 55.