Dan otvorenih vrata i prozora Gimnazije Tituša Brezovačkog

Dragi osmašu,

pozivamo te na Dan otvorenih vrata i prozora Tituša!

Ako još uvijek nisi siguran koju bi srednju školu upisao, zanima te po čemu je Tituš različit od ostalih gimnazija, kako izgleda prijemni ispit ili koje sve izvannastavne aktivnosti imamo, ovo je dan za tebe!

U četvrtak 2. lipnja organiziramo Dan otvorenih vrata i prozora – upoznavanje škole, nastavnika i učenika. Tijekom popodneva 17-19h  uživo (u prostoru Prve gimnazije) i putem ZOOM platforme otvoriti ćemo prozore i vrata naših učionica.

U navedenom terminu imati ćeš priliku razgovarati s učenicima, profesorima, ravnateljem i stručnom službom škole. Detaljan program događaja, raspored i poveznica na ZOOM platformu biti će dostupni na sljedećem linku:

Tjedan otvorenih vrata

Pozivamo Vas na Tjedan otvorenih vrata Privatne gimnazije i ekonomske škole Katarina Zrinski, pod sloganom „Dođi i otkrij zašto smo najbolji!- od 9. do 13.svibnja 2022.

Više u privitku.

Otvoreni dan PKG

Prosljeđujemo poziv za Otvoreni dan Privatne klasične gimnazije u subotu, 07.05.2022. u vremenu od 10-13 sati. Posjetom bi izravno od učenika i djelatnika dobili sve potrebne informacije o radu i aktivnostima u školi.

Vodič za upis u srednje škole

Objavljujemo vodič za učenike osmih razreda za upis u srednje škole (HZZ, 2020.).

Prezentacija za buduće srednjoškolce

Prezentacija Profesionalno informiranje i savjetovanje učenika osmih razreda OŠ (klikni na sliku)

S ciljem olakšanja upisa željene srednje škole , portal Srednja.hr prije nekoliko je godina pokrenula „Kalkulator bodova za upis u srednju školu“. Ove godine, uz potporu Hrvatske zajednice županija, „Kalkulator bodova“ dobio je novo, redizajnirano ruho te nudi dodatne mogućnosti osmašima prilikom izračuna bodova.

Riječ je o vrlo korisnom alatu pomoću kojeg učenici na jednostavan i brz način mogu izračunati koliko će bodova imati na upisima. Osim preračunavanja prosjeka ocjena iz osnovne škole u bodove za upis srednje škole, Kalkulator od ove godine informira i o minimalnom, maksimalnom te prosječnom broju bodova iz prethodne školske godine potrebnom za upis željenog srednjoškolskog programa.

Posjetiti ga možete na linku.

CISOK - Centar za informiranje i savjetovanje o karijeri