Autor: Željka Zagorac, 14. 4. 2020.

Prenosimo objavu redakcije Školskih novina: Zbog postojeće epidemije koja se ne stišava, u Zagrebu i zbog posljedica potresa, redakcija Školskih novina radi u vrlo teškim okolnostima. Svjesni i problema u distribuciji našega tjednika, tim više jer smo od dijela naših pretplatnika, ustanova i pojedinaca, zamoljeni da privremeno obustavimo slanje našega tjednika, Školske novine sada objavljujemo samo digitalno (online) te su one dostupne svima na http://www.skolskenovine.hr/tjednik_arhiva.aspx . To je, dakako, privremeno.

Molimo za vaše razumijevanje, ali i za suradnju – pisanje i slanje priloga za Školske novine (e-mail: redakcija@skolskenovine.hr ). Rado ćemo objaviti i članke o tome kako se sada snalazite u odgojno-obrazovnom radu i kakva su vam postignuća.