Susret s putopiscem

Autor: Ana Domović, 2. 3. 2023.

U utorak, 14.03.2023. u 16.30 – 17.15 h, 4. A i B su u posjetu Narodnoj knjižnici Ivane Brlić Mažuranić u Folnegovićevom naselju, Laurenčićeva 8 na predavanju i Power Point prezentaciji putopisca Mateja Perkova.

Učenici ne trebaju sa sobom nositi nikakav pribor. Torbe s udžbenicima, priborom... ostaju u školi.

Iz škole 4. A i B razredi kreću sa svojim učiteljicama Željkom Zagorac i Ljiljanom Superina prema Narodnoj knjižnici u 16.00 h, a vraćaju se oko 17.30 h.

Organizatorice posjeta Narodnoj knjižnici IBM su knjižničarka IBM - Gordana Komerički i školska bibliotekarka – Ana Domović.