Ekološka radionica

Autor: Ana Domović, 13. 12. 2012.

Povodom Dana otvorenih vrata škole.

Ekološka radionica za učenike 1. A, B, C i 2. A i B razreda naše škole održat će se u školskoj knjižnici u srijedu, 19.12.2012. od 16-18 sati povodom Dana otvorenih vrata škole, pod vodstvom dr. sc. biologije Sandre Hudina s Biološkog odsjeka Prirodoslovno - matematičkog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu.

Raspored radionica:

-        za 2. A i 2. B – od 16.00 – 17.00 sati i

-        za 1. A, 1. B i 1. C – od 17.00 – 18.00 sati.

Učenici trebaju donijeti samo BOJICE i OBIČNE OLOVKE (dakle pernicu!).

Navedena besplatna radionica traje oko 35 minuta, najduže 45 minuta tako da će učenici i učiteljice stići još i s Učeničkom zadrugom u blagavaonici škole prodavati prigodne učeničke radove. Uz sve zaposlenike škole, pozvani su i roditelji učenika koje zanima ekologija.

Organizatorica Ekološke radionice u našoj školi je profesorica biologije, školska bibliotekarka Ana Domović.

S poštovanjem,

Bibliotekar:

Zagreb, 05.12.2012.                                                             Ana Domović, prof.