Najava nove Tribine za roditelje

Autor: Željka Zagorac, 18. 5. 2023.

Objavljujemo obavijest o novoj Tribini za roditelje: NITKO ME NE VIDI - usamljenost i izoliranost kod mladih“, koja će se održati u srijedu, 31. svibnja 2023. godine, s početkom u 18 sati putem You tube kanala. Vodit će je mr. sc. Lucija Sabljić, dipl. socijalna pedagoginja iz Službe za mentalno zdravlje i prevenciju ovisnosti NZJZ „Dr. Andrija Štampar“.

„Dragi roditelji,

svakodnevno svjedočimo činjenici da je sve više mladih ljudi kod kojih se uočava usamljenost, nemogućnost sklapanja prijateljstava i emotivnih veza. Svoje vrijeme provode uglavnom sami ili pred ekranima, pokušavajući nekako nadoknaditi stvarnu povezanost s drugima. O razlozima i posljedicama ovih stanja bit će govora na tribini „NITKO ME NE VIDI – usamljenost i izoliranost kod mladih“.

Tribinu „NITKO ME NE VIDI – usamljenost i izoliranost kod mladih“,

možete pratiti online u srijedu, 31. svibnja 2023. godine, s početkom u 18 sati,

putem službenog YouTube kanala NZZJZ-a „Dr. Andrija Štampar“.

Vodit će je mr. sc. Lucija Sabljić, dipl. socijalna pedagoginja.

Molimo da se prijavite putem elektronske pošte na adresu: andreja.radic@stampar.hr.

Veselimo se vašem sudjelovanju!“

Ujedno koristimo priliku da Vam, kao i uvijek do sada, zahvalimo na podršci i suradnji.

Srdačan pozdrav,

Jelena Jonke Badić, mag. novin.

Voditeljica Odjela za nastavu, publicistiku i informiranje