Pozivnica - 72 sata bez kompromisa

Autor: Željka Zagorac, 26. 9. 2023.

Pozivamo sve učenike i građane naselja  Borovje i Savica Šanci na najavni događaudruge SKAC Palma vezano uz nacionalni volonterski projekt 72 sata bez kompromisa.
Projekt je to koji će od 12. listopada do 15. listopada 2023. okupiti brojne volontere koji će darovati svoje vrijeme i vještine zajednicama u kojima žive.
Ciljevi projekta su promicanje volonterstva i poticanje mladih na aktivno djelovanje u društvu, podizanje svijesti o brizi za okoliš te pružanje pomoći potrebitim članovima naše zajednice.
OŠ Borovje i ove će se godine uključiti u projekt, 15. 10. 2023. s akcijom Pronađene olovke.

U subotu, 30.  rujna 2023. u školskoj sportskoj dvorani OŠ Borovje u 12 sati održat će se najavni događaj projekta - malonogometna utakmica između volontera i poznatih osoba iz hrvatskog javnog života (Robert Kurbaša, Zlatko Hrkać, Ante Cash, Matej Sunara....).

Ako ste zainteresirani za dolazak, molimo Vas popunite sljedeći link na Google obrazac kako bi se organizatori što bolje pripremili.