Radionice u DC Borovje

Autor: Željka Zagorac, 14. 2. 2024.

Dijelimo informaciju o održavanju besplatnih kreativno-socijalizacijskih radionica za vrijeme praznika (19.-23.2.) u prostorijama Društvenog Centra Borovje.

Dijelimo informaciju o održavanju besplatnih kreativno-socijalizacijskih radionica za vrijeme praznika (19.-23.2.) u prostorijama Društvenog Centra Borovje (Ulica Bože i Nikole Bionde 7) u terminima:

•  predškolci (4-6 godina) od 10:00 do 11:00 sati

•  školarci (7-12 godina) od 11:30 do 12:30 sati

Potrebna je prijava  do 18.2.  jer je broj mjesta za svaku radionicu ograničen. Najaviti se može telefonski na 01/6112-758 ili putem e-maila: drustvenicentar@hrabritelefon.hr, a djeca mogu sudjelovati na koliko god žele radionica

U e-mailu prijave potrebno je navesti:

• ime i prezime djeteta,

• dob djeteta,

• kontakt roditelja/skrbnika,

• datum ili datume za koje se prijavljujete.