nazivom "Adventski kalendar solidarnosti 2022".
Riječ je o humanitarnoj akciji u kojoj se prikupljaju prehrambene i higijenske potrepštine za sve socijalno ugrožene građane te raseljene osobe iz Ukrajine koje se nalaze na području grada Zagreba.

Od prehrambenih proizvoda možete donijeti sol, šećer, brašno, tjesteninu, rižu, konzerve..., te higijenske proizvode poput šampona, gelova, pasta za zube... Te proizvode možete ostaviti u kutiji koja je na stolu u holu škole, ispred hodnika koji vodi prema dvorani.

Osim toga možete se uključiti u Caritasovu akciju „Za 1000 radosti” i pomoći siromašnim obiteljima svojim prilogom od (npr.) 5 kuna. Zauzvrat ćete dobiti karticu „dobricu” i materijale Caritasa.

Dobrovoljne priloge će sakupljati učenici Karitativno-kreativne grupe i vjeroučiteljice.

Pozivamo vas da i ove godine pokažete veliko srce, te se prema vašim mogućnostima uključite u ove humanitarne akcije.