Autor: Željka Zagorac, 25. 1. 2023.

Prenosimo poziv Službe za mentalno zdravlje i prevenciju ovisnosti NZJZ „Dr. Andrija Štampar“ na Tribinu pod nazivom „Roditelj sam – pomozite!“,, koja će se održati 30. siječnja 2023. godine s početkom u 18,00 sati putem You tube kanala.

Tijekom odrastanja djeca prolaze razne razvojne faze, a svaka od njih predstavlja poseban izazov za roditelje i njihove odgojne postupke. Današnji roditelji često se propitkuju jesu li donijeli dobru odluku za dijete, jesu li prestrogi ili preblagi, je li kazna ili nagrada učinkovitija odgojna metoda?

Takva i slična pitanja predstavljaju velik izazov roditeljima. Međutim, istina je da se i roditelji često osjećaju sami i zbunjeni u svojim svakodnevnim roditeljskim izazovima. Pitaju se imaju li pravo biti ljuti, iscrpljeni, preplašeni..? Smiju li priznati da im je teško i da misle kako su iscrpili sve svoje kapacitete?

Tribinu „Roditelj sam, pomozite!“,

možete pratiti online u ponedjeljak 30. studenog 2023. godine, s početkom u 18 sati,

Vodit će je mr. Andreja Radić, dipl. socijalna radnica.

Molimo da se prijavite putem elektronske pošte na adresu: andreja.radic@stampar.hr.