POPIS UČENIKA UPISANIH U PRVI RAZRED
Autor: Ratko Bakota, 5. 7. 2010.
POPIS UČENIKA UPISANIH U PRVI RAZRED
OSNOVNE ŠKOLE BOROVJE
RAZREDNI ODJEL : 1.A
UČITELJICA U NASTAVI : LIDIJA GRADEČKI
UČITELJICA U PRODUŽENOM BORAVKU : LJILJANA KRMPOTIĆ
1. IRINA KOLEDIĆ
2. NOA BREZNIK
3. MIA PLAŠĆAR
4. DIANA ŠIMUNAJ
5. DOBROVIT BUDJA
6. MIHAEL GRGURIĆ
7. LUKA JOSIĆ
8. KORINA HOJSKI
9. NINA MARKOVIĆ
10. PETRA MIHALJEVIĆ
11. DINO HODŽIĆ
12. LUKA RASTIJA
13. KORINA MAJCAN
14. DAVID ČANIĆ
15. ADRIANA PADJEN
16. LUKA PERIĆ
17. MARIJA GRUJIĆ
18. ZVONIMIR ŠKUGOR
19. MARIO TIĆINOVIĆ
20. REBEKA TIĆINOVIĆ
21. IVAN SEFEROVIĆ
RAZREDNI ODJEL : 1.B
UČITELJICA: BISERKA ŠIMUNIĆ
1.KAROLINA BEBIĆ
2. JELENA DRETAR
3. ROBERT NURIKIĆ
4. ZARA CRNALIĆ
5. DARIO PARADŽIK
6. VALERIJA KATIĆ
7. MARIN SVRZIĆ
8. IVA GOIĆ
9. DOMINIK VUKOJA
10. IVA RAJH
11. NAIL MAKIĆ
12. BRUNO TONKOVIĆ
13. LARA JANJATOVIĆ
14. TIN BENSA
15. LUKA DIZDAR
16. DIJANA BAJRAMOVIĆ
17. DAMJAN DRVODELIĆ
POPIS UČENIKA UPISANIH U PRVI RAZRED
Autor: Ratko Bakota, 5. 7. 2010.
POPIS UČENIKA UPISANIH U PRVI RAZRED
OSNOVNE ŠKOLE BOROVJE
RAZREDNI ODJEL : 1.A
UČITELJICA U NASTAVI : LIDIJA GRADEČKI
UČITELJICA U PRODUŽENOM BORAVKU : LJILJANA KRMPOTIĆ
1. IRINA KOLEDIĆ
2. NOA BREZNIK
3. MIA PLAŠĆAR
4. DIANA ŠIMUNAJ
5. DOBROVIT BUDJA
6. MIHAEL GRGURIĆ
7. LUKA JOSIĆ
8. KORINA HOJSKI
9. NINA MARKOVIĆ
10. PETRA MIHALJEVIĆ
11. DINO HODŽIĆ
12. LUKA RASTIJA
13. KORINA MAJCAN
14. DAVID ČANIĆ
15. ADRIANA PADJEN
16. LUKA PERIĆ
17. MARIJA GRUJIĆ
18. ZVONIMIR ŠKUGOR
19. MARIO TIĆINOVIĆ
20. REBEKA TIĆINOVIĆ
21. IVAN SEFEROVIĆ
RAZREDNI ODJEL : 1.B
UČITELJICA: BISERKA ŠIMUNIĆ
1.KAROLINA BEBIĆ
2. JELENA DRETAR
3. ROBERT NURIKIĆ
4. ZARA CRNALIĆ
5. DARIO PARADŽIK
6. VALERIJA KATIĆ
7. MARIN SVRZIĆ
8. IVA GOIĆ
9. DOMINIK VUKOJA
10. IVA RAJH
11. NAIL MAKIĆ
12. BRUNO TONKOVIĆ
13. LARA JANJATOVIĆ
14. TIN BENSA
15. LUKA DIZDAR
16. DIJANA BAJRAMOVIĆ
17. DAMJAN DRVODELIĆ
POPIS UČENIKA UPISANIH U PRVI RAZRED
Autor: Ratko Bakota, 5. 7. 2010.
POPIS UČENIKA UPISANIH U PRVI RAZRED
OSNOVNE ŠKOLE BOROVJE
RAZREDNI ODJEL : 1.A
UČITELJICA U NASTAVI : LIDIJA GRADEČKI
UČITELJICA U PRODUŽENOM BORAVKU : LJILJANA KRMPOTIĆ
1. IRINA KOLEDIĆ
2. NOA BREZNIK
3. MIA PLAŠĆAR
4. DIANA ŠIMUNAJ
5. DOBROVIT BUDJA
6. MIHAEL GRGURIĆ
7. LUKA JOSIĆ
8. KORINA HOJSKI
9. NINA MARKOVIĆ
10. PETRA MIHALJEVIĆ
11. DINO HODŽIĆ
12. LUKA RASTIJA
13. KORINA MAJCAN
14. DAVID ČANIĆ
15. ADRIANA PADJEN
16. LUKA PERIĆ
17. MARIJA GRUJIĆ
18. ZVONIMIR ŠKUGOR
19. MARIO TIĆINOVIĆ
20. REBEKA TIĆINOVIĆ
21. IVAN SEFEROVIĆ
RAZREDNI ODJEL : 1.B
UČITELJICA: BISERKA ŠIMUNIĆ
1.KAROLINA BEBIĆ
2. JELENA DRETAR
3. ROBERT NURIKIĆ
4. ZARA CRNALIĆ
5. DARIO PARADŽIK
6. VALERIJA KATIĆ
7. MARIN SVRZIĆ
8. IVA GOIĆ
9. DOMINIK VUKOJA
10. IVA RAJH
11. NAIL MAKIĆ
12. BRUNO TONKOVIĆ
13. LARA JANJATOVIĆ
14. TIN BENSA
15. LUKA DIZDAR
16. DIJANA BAJRAMOVIĆ
17. DAMJAN DRVODELIĆ
POPIS UČENIKA UPISANIH U PRVI RAZRED
Autor: Ratko Bakota, 5. 7. 2010.
POPIS UČENIKA UPISANIH U PRVI RAZRED
OSNOVNE ŠKOLE BOROVJE
RAZREDNI ODJEL : 1.A
UČITELJICA U NASTAVI : LIDIJA GRADEČKI
UČITELJICA U PRODUŽENOM BORAVKU : LJILJANA KRMPOTIĆ
1. IRINA KOLEDIĆ
2. NOA BREZNIK
3. MIA PLAŠĆAR
4. DIANA ŠIMUNAJ
5. DOBROVIT BUDJA
6. MIHAEL GRGURIĆ
7. LUKA JOSIĆ
8. KORINA HOJSKI
9. NINA MARKOVIĆ
10. PETRA MIHALJEVIĆ
11. DINO HODŽIĆ
12. LUKA RASTIJA
13. KORINA MAJCAN
14. DAVID ČANIĆ
15. ADRIANA PADJEN
16. LUKA PERIĆ
17. MARIJA GRUJIĆ
18. ZVONIMIR ŠKUGOR
19. MARIO TIĆINOVIĆ
20. REBEKA TIĆINOVIĆ
21. IVAN SEFEROVIĆ
RAZREDNI ODJEL : 1.B
UČITELJICA: BISERKA ŠIMUNIĆ
1.KAROLINA BEBIĆ
2. JELENA DRETAR
3. ROBERT NURIKIĆ
4. ZARA CRNALIĆ
5. DARIO PARADŽIK
6. VALERIJA KATIĆ
7. MARIN SVRZIĆ
8. IVA GOIĆ
9. DOMINIK VUKOJA
10. IVA RAJH
11. NAIL MAKIĆ
12. BRUNO TONKOVIĆ
13. LARA JANJATOVIĆ
14. TIN BENSA
15. LUKA DIZDAR
16. DIJANA BAJRAMOVIĆ
17. DAMJAN DRVODELIĆ
POPIS UČENIKA UPISANIH U PRVI RAZRED
Autor: Ratko Bakota, 5. 7. 2010.
POPIS UČENIKA UPISANIH U PRVI RAZRED
OSNOVNE ŠKOLE BOROVJE
RAZREDNI ODJEL : 1.A
UČITELJICA U NASTAVI : LIDIJA GRADEČKI
UČITELJICA U PRODUŽENOM BORAVKU : LJILJANA KRMPOTIĆ
1. IRINA KOLEDIĆ
2. NOA BREZNIK
3. MIA PLAŠĆAR
4. DIANA ŠIMUNAJ
5. DOBROVIT BUDJA
6. MIHAEL GRGURIĆ
7. LUKA JOSIĆ
8. KORINA HOJSKI
9. NINA MARKOVIĆ
10. PETRA MIHALJEVIĆ
11. DINO HODŽIĆ
12. LUKA RASTIJA
13. KORINA MAJCAN
14. DAVID ČANIĆ
15. ADRIANA PADJEN
16. LUKA PERIĆ
17. MARIJA GRUJIĆ
18. ZVONIMIR ŠKUGOR
19. MARIO TIĆINOVIĆ
20. REBEKA TIĆINOVIĆ
21. IVAN SEFEROVIĆ
RAZREDNI ODJEL : 1.B
UČITELJICA: BISERKA ŠIMUNIĆ
1.KAROLINA BEBIĆ
2. JELENA DRETAR
3. ROBERT NURIKIĆ
4. ZARA CRNALIĆ
5. DARIO PARADŽIK
6. VALERIJA KATIĆ
7. MARIN SVRZIĆ
8. IVA GOIĆ
9. DOMINIK VUKOJA
10. IVA RAJH
11. NAIL MAKIĆ
12. BRUNO TONKOVIĆ
13. LARA JANJATOVIĆ
14. TIN BENSA
15. LUKA DIZDAR
16. DIJANA BAJRAMOVIĆ
17. DAMJAN DRVODELIĆ