Autor: Željka Zagorac, 19. 9. 2017.

U čast Terry Foxa i njegovog nasljeđa u borbi protiv raka, Maraton Nade, godišnje događanje za trkače/hodače/bicikliste i sve ostale dobre volje održati će se 24. rujna  uz moto “Zajedničkim snagama u borbu protiv raka”.

Program počinje u 14h i završava u 18h, a trka počinje u 16h. Duljina staze je 6,3 km.

Prikupljene donacije namijenjene su Institutu Ruđer Bošković u svrhu istraživanja ove zloćudne bolesti.

Osnovna škola Borovje po prvi puta poziva sve zainteresirane učenike i roditelje da nam se pridruže  na humanitarnoj trci “The Terry Fox Run”. Okupljanje je u 14h kod odbojkaškog igrališta na Malom jezeru ŠRC Jarun.

Svoj doprinos istraživanju možete dati i kupnjom majica  na sam dan utrke na Jarunu po cijeni od 50kn.