Tijekom tjedna od 12.do 16.studenog u našoj školi se provodi natjecanje Dabar.

Svi zainteresirani učenici proteklog tjedna su se prijavili u Loomen Carnet putem AAI@edu.hr podataka. Isti podaci su potrebni za prijavu na dan natjecanja - obavezno ih ponesite sa sobom. Natjecatelji mogu ponijeti i prazan papir i olovku. Detaljne upute učenici će dobiti na početku natjecanja od učitelja koji vode natjecanje.

Natjecanje traje 40 minuta, provodi se u informatičkoj učionici prema sljedećem rasporedu: