Rekreativna kampanja

Autor: Željka Zagorac, 21. 5. 2024.

S ciljem osvještavanja javnosti i promocije važnosti redovitog vježbanja, bavljenja sportom i rekreacijom, Grad Zagreb, u suradnji s NZJZ dr. Andrija Štampar, Savezom Sport za sve te Društvom za sportsku rekreaciju Trnje pokreće kampanju „SPORT za sve = ZDRAVLJE za sve“.

U sklopu spomenute kampanje, 15. lipnja započinje program „Rekreativno ljeto“ u sklopu kojeg će se do 15. rujna na tridesetak lokacija u Zagrebu redovito provoditi besplatni programi sportske rekreacije. Programi i aktivnosti Rekreativnog ljeta namijenjeni su svim građankama i građanima Grada Zagreba, bez obzira na dob ili tjelesnu pripremljenost.

Također, u sklopu kampanje, ove subote, 25. svibnja, na ŠRC Trnje prigodno ćemo obilježiti Svjetski dan sporta. Pozivamo vas da se pridružite na manifestaciji, a detaljnije informacije dostupne su ovdje.

Priloženi dokumenti:
plakat1.pdf (138.20 KB)